Тарифи на послуги

З нагоди відкриття Сервісу "АКЦЕПТ" на період до 31 травня 2021 р. включно на послуги Сервісу діє акційний тариф в розмірі 3,5% від вартості угоди, але не менше 100 грн.

У випадку, якщо Сторони угоди вирішують, що будуть сплачувати наші послуги кожен самостійно, розмір платежу розділяється порівну і мінімальний розмір оплати послуг буде становити по 50 грн. з кожної Сторони угоди. При цьому платіж в повному розмірі сплачує Покупець товару, а розмір оплати за товар зменшується на 50 грн., як компенсація Покупцю 50% сплачених послуг.

Приклад розрахунку комісії:

 • вартість товару, продаж якого гарантується 1000 грн., відповідно сума оплати послуг за угодою буде становити 100 грн.;
 • якщо Сторони вирішують, що платником послуг за угодою буде Продавець товару, тоді Покупець перераховує 100 грн. на рахунок Сервісу і 900 грн. оплачує Продавцю, як оплату за товар;
 • якщо платником послуг за угодою виступає Покупець, тоді він перераховує 100 грн. на рахунок Сервісу і 1000 грн. сплачує Продавцю, як оплату за товар;
 • якщо Сторони вирішують, що вони будуть оплачувати послуги рівними частинами, тоді Покупець перераховує 100 грн. на рахунок Сервісу і 950 грн. оплачує Продавцю, як оплату за товар.

З 1 червня 2021 р. акційний тариф припиняє свою дію. Таким чином з 1 червня 2021 р. плата за послуги Сервісу "АКЦЕПТ" становить 3,5% від вартості Угоди, але не менше 150 грн.

Звертаємо увагу, що для всіх, хто розміщує в мережі Інтернет оголошення про продаж нематеріальних товарів чи обмін будь-якими товарами, на постійній основі діє Акційна пропозиція, яка дозволяє отримати знижку на послуги Сервісу "АКЦЕПТ" в розмірі 20%.

Умови Акційної пропозиції

             

Порядок оплати послуг Сервісу "АКЦЕПТ"

Сплатити наші послуги користувачі Сервісу можуть з допомогою платіжної картки будь-якого банку. Для цього в розділі "Оплата" Ви можете обрати спосіб оплати.

Це можна зробити, перерахувавши кошти на нашу бізнес-картку або через мобільний застосунок "Монобанк".

Наша бізнес-картка Приватбанк для приймання платежів: 5169 3305 2335 3008 (картка ФОП Слободянюк В.Б.)

Якщо Ви є власником картки Монобанк, у Вас є можливість безкоштовно сплатити послуги Сервісу "АКЦЕПТ", використовуючи мобільний застосунок. Детальна процедура оплати описана на сторінці "Оплата – Монобанк".

При оплаті послуг Сервісу в призначенні платежу розрахункового документа вказується: "Оплата за інформаційні послуги (інформаційне забезпечення) за угодою ХХХХХХХХ" (де ХХХХХХХХ – номер Угоди сформований Адміністратором Сервісу).

Сторони Угоди погоджуються, що у випадку, якщо Замовник не вказав, не мав можливості вказати або вказав помилкове призначення платежу, по замовчуванню призначенням платежу вважається: "Оплата за інформаційні послуги (інформаційне забезпечення)".

Умови повернення сплаченої комісії за послуги Сервісу вказані на сторінці "Порядок надання послуг".

Порядок оплати наших послуг через мобільний застосунок "Монобанк"

В застосунку Монобанк оберіть:

 • Інші платежі > Платіж за IBAN > введіть IBAN: UA893220010000026009310036083
 • натисніть "Створити платіж"
  З'явиться форма платежу в якій буде вкзано Одержувач: ФОП Слободянюк В.Б., ЄДРПОУ 2675602298
 • дозаповніть вказану форму рахунком IBAN: UA893220010000026009310036083
 • вкажіть суму платежу
 • вкажіть призначення платежу:
  Оплата за інформаційні послуги (інформаційне забезпечення) за угодою АК__________

Зарахування коштів протягом 10 хвилин з моменту платежу. Комісія за оплату відсутня (комісія можлива, якщо це передбачено тарифами до Вашої картки Монобанк).

 Заявка

 Viber

 Telegram

 Google

 Facebook