О П Л А Т А

Тарифи на наші послуги
 • 120 грн. (по угодах до 3000 грн. включно);
 • 4% (по угодах на суму понад 3000 грн.).

За погодженням між Сторонами угоди комісійні за наші послуги можуть сплачуватись однією зі Сторін угоди, або розділятись порівну між ними.

             
Порядок оплати наших послуг

Сплатити наші послуги користувачі Сервісу можуть з допомогою платіжної картки будь-якого банку. Це можна зробити одним з наступних способів:

 • З допомогою платіжної системи EasyPay. Для цього на цій сторінці вище необхідно натиснути кнопку "Оплата карткою (EasyPay.ua)". Вас буде перенаправлено на сайт https://easypay.ua для здійснення платежу.
 • Перерахувавши кошти на нашу бізнес-картку Монобанк для приймання платежів: 4035 2000 4082 0125
  (картка ФОП Слободянюк В.Б.)
 • Перерахувавши кошти на наш рахунок IBAN, використовуючи мобільний застосунок Монобанк. Детальна процедура оплати описана на цій сторінці нижче в розділі "Оплата на рахунок IBAN".

При оплаті послуг Сервісу в призначенні платежу розрахункового документа вказується: "Оплата за інформаційні послуги (інформаційне забезпечення) за угодою ХХХХХХХХ" (де ХХХХХХХХ – номер Угоди сформований Адміністратором Сервісу).

Сторони Угоди погоджуються, що у випадку, якщо Замовник не вказав, не мав можливості вказати або вказав помилкове призначення платежу, по замовчуванню призначенням платежу вважається: "Оплата за інформаційні послуги (інформаційне забезпечення)".

Якщо виконання угоди буде припинено за ініціативою Сторін до моменту передачі товару і врегулювання фінансових питань, угода вважається такою, що не відбулась, сума сплачених комісійних повертається Платнику, товар повертається Продавцю. Після завершення угоди, її відміна можлива при взаємній згоді між Продавцем і Покупцем.

Заходи безпеки

Наші офіційні документи

Оплата на наш рахунок IBAN через мобільний застосунок "Монобанк"

В застосунку Монобанк оберіть:

 • Інші платежі > Платіж за IBAN > введіть IBAN: UA893220010000026009310036083
 • натисніть "Створити платіж"
  з'явиться форма платежу в якій буде вказано Одержувач: ФОП Слободянюк В.Б., ЄДРПОУ 2675602298
 • вкажіть суму платежу
 • вкажіть призначення платежу:
  Оплата за інформаційні послуги (інформаційне забезпечення) за угодою АК__________

 Заявка

 Viber

 Telegram

 Google

ГАРАНТ з офіційною реєстрацією. Наші документи