Чому нам можна довіряти

 • Всі наші юридичні дані ми відкрили на сайті. У нас немає підстав, щось приховувати ні від своїх клієнтів, ні від податкових чи правоохоронних органів. Якщо Ви вкажете нам ще хоча б одного Гаранта в Україні, який не приховує свої юридичні дані від клієнтів, ми запропонуємо Вам знижку на наші послуги в розмірі 10%.
 • Усю свою діяльність Сервіс "АКЦЕПТ" здійснює через ФОП Слободянюк В.Б., ІПН 2675602298. З відкритою інформацією про реєстрацію в Єдиному державному реєстрі Ви можете ознайомитись у нас на сайті на сторінці "Документи", або зробити безкоштовний запит через сайт ЄДР (необхідно мати ЕЦП): https://usr.minjust.gov.ua/content/free-search
 • Сервіс "АКЦЕПТ" по своїй суті є сімейним бізнесом. Ми не залучаємо до обслуговування клієнтів найманих працівників, а отже, Ви можете бути абсолютно впевнені, що інформація, яка стане нам відомою в процесі обслуговування, не буде розголошена.
 • Оплату за свої послуги ми приймаємо тільки на бізнес-рахунок і бізнес-картку. Наші доходи є повністю офіційні, і з них повною мірою сплачуються податки у відповідності до чинного законодавства України.
 • Нашим платіжним партнером є компанія "EasyPay", провідна платіжна система України. Це є підтвердженням того, що ми успішно пройшли повну юридичну перевірку і перевірку служби безпеки "EasyPay". Інакше стати партнером "EasyPay" не можливо.
 • Також звертаємо Вашу увагу, що більшість інших гарантів відгуки про себе розміщують на своїх же сайтах і телеграм-каналах. Зрозуміло, що такі відгуки легко змінюються та видаляються небажані. Відгуки про нас знаходяться на бізнес-сторінці в Google і на порталі Trustpilot (європейська платформа клієнтських відгуків, Данія). Специфіка відгуків в Google і Trustpilot в тому, що їх неможливо заблокувати або видалити, тобто правду про себе приховати не вдасться. Якщо спробувати людину обдурити, то можна бути впевненим, що вона не полінується розписати це в подробицях і причому не на одному ресурсі - і це буде абсолютно правильна поведінка.
 • Якщо б з моменту початку роботи, з квітня 2021 року, в нас була принаймні одна проблемна угода, навіть не говорячи про обман, то вона точно була б в деталях описана у відгуках Google і Trustpilot.
 • Більше корисної інформації щодо відгуків, чи мають значення відгуки, чи можна довіряти відгукам за посиланням: Відгуки про Гаранта: довіряти чи не довіряти?

Відгуки про нас в Trustpilot

Відгуки про нас в Google

Інформація про нас

Наші офіційні документи

Основні принципи нашої роботи
 • Ми готові супроводжувати і гарантувати практично будь-які угоди. Ми не торгуємо лише власною репутацією. Честь і гідність – це цінності, які не продаються.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. У процесі спілкування з клієнтами ми не використовуємо автовідповідачі, не користуємось послугами кол-центрів і найманих працівників. Лише живе людське спілкування і переписка в захищених месенджерах.
 • У процесі гарантування угоди ми за жодних обставин не стаємо на бік однієї з сторін угоди. Ми є лише незалежним посередником, завдання якого забезпечити врахування й узгодження інтересів сторін угоди.
 • Якщо в процесі супроводження угоди ми отримаємо доступ до інформації, яка носить інсайдерський чи конфіденційний характер, сторони угоди можуть бути абсолютно впевнені, що ми лише забезпечимо передачу цієї інформації між ними. У жодному разі ця інформація не може бути розголошена чи використана нами у власних цілях.
 • Ми не займаємось угодами, які мають кримінальний характер, незалежно від розміру комісійних.

Огляд наших послуг

Заходи безпеки

 Заявка

 Viber

 Telegram

 Google

ГАРАНТ з офіційною реєстрацією. Наші документи