Про нас

Вітаю всіх відвідувачів сайту akcept.com.ua
Мене звати Віталій Слободянюк. Я засновник Сервісу гарантування угод "АКЦЕПТ".

Коротко про себе. Навчався у Львівському інституті банківської справи й Тернопільському національному економічному університеті. 24 роки працював у банківській системі, з них 20 років – керівником регіонального підрозділу одного з банків.

Захист і збереження особистих даних клієнтів, конфіденційної інформації, гарантування безпеки клієнтських коштів, чесність і відповідальність були й залишаються для мене не просто словами, а є питанням власної репутації, честі і гідності.

Розвиток сучасного суспільства сприяє тому, що все більше товарів, які купляються і продаються, мають нематеріальний характер. До того ж їх продаж відбувається, як правило, за відсутності можливості безпосереднього контакту між покупцем і продавцем, тому виникає питання довіри між сторонами угоди.

Створити Сервіс "АКЦЕПТ" мене спонукало бажання забезпечити усім, хто здійснює угоди купівлі-продажу будь-яких віртуальних, цифрових, нематеріальних товарів, безпечні умови здійснення таких угод, коли Вам не потрібно буде сподіватись на добропорядність і чесність іншої сторони угоди. Сервіс "АКЦЕПТ" при цьому виступає гарантом і посередником, який забезпечує супроводження Вашої угоди до успішного її завершення.


Наші офіційні документи

Принципи нашої роботи

Чому нам можна довіряти

Наші контакти

Ми працюємо щоденно, без вихідних з 9:00 до 21:00

Для того щоб скористатись нашими послугами Ви можете зателефонувати до нас чи надіслати повідомлення через месенджери. Це описано у формі "Надіслати заявку" на головній сторінці Сайту.

Месенджери для зв'язку:   "Telegram""Viber""Signal"  +380977705114

УВАГА!!! Перевіряйте дані Адміністратора при створені спільного чату. В усіх месенджерах наш телефон +380977705114 - ЗАВЖДИ ВІДКРИТИЙ. Наш ЄДИНИЙ нікнейм в Telegram: @vsua34 (будь-який інший нікнейм шахрайський). Наш телефон +380977705114 в чаті має бути вказаний саме в полі "Телефон", а не в полі "Ім'я" чи в описі профілю.

Телефони для зв'язку:  "Київстар +380977705114"   "Vodafone +380663034731"   "3Mob(Utel) +380913060071"

Наша електронна пошта: vsua34@gmail.com

Надіслати заявку

Заходи безпеки

 Заявка

 Viber

 Telegram

 Google

ГАРАНТ з офіційною реєстрацією. Наші документи