Вітаю всіх відвідувачів сайту akcept.com.ua. Мене звати Віталій Слободянюк. Я засновник Сервісу гарантування угод "АКЦЕПТ".

Коротко про себе. Мені 48 років. Навчався у Львівському обліково-кредитному технікумі й Тернопільському національному економічному університеті. 24 роки працював у банківській системі, з них 20 років – керівником регіонального підрозділу одного з банків.

Банківська таємниця, захист і збереження особистих даних клієнтів, конфіденційної інформації були й залишаються для мене не просто словами, а є питанням власної репутації, честі і гідності.

Розвиток сучасного суспільства сприяє тому, що все більше товарів, які купляються і продаються, мають нематеріальний характер. До того ж їх продаж відбувається, як правило, за відсутності можливості безпосереднього контакту між покупцем і продавцем, тому виникає питання довіри між сторонами угоди.

Створити Сервіс "АКЦЕПТ" мене спонукало бажання забезпечити усім, хто здійснює угоди купівлі-продажу будь-яких віртуальних, цифрових, нематеріальних товарів, безпечні умови здійснення таких угод, коли Вам не потрібно буде сподіватись на добропорядність і чесність іншої сторони угоди. Сервіс "АКЦЕПТ" при цьому виступає гарантом і посередником, який забезпечує супроводження Вашої угоди до успішного її завершення.

Ще одним напрямком діяльності Сервісу "АКЦЕПТ" є створення безпечних умов за угодами обміну товарами (як матеріальними, так і нематеріальними), про який сторони домовляються, розміщуючи оголошення на торгових майданчиках в мережі Інтернет. При цьому Сервіс "АКЦЕПТ" виконує функцію посередника, який гарантує і супроводжує пересилку товарів, якими обмінюються сторони угоди.

Наші офіційні документи

Чому нам можна довіряти

НАШІ КОНТАКТИ

Ми працюємо щоденно, без вихідних з 9:00 до 21:00

Для того щоб надіслати заявку на наші послуги, Ви можете скористатись формою "Надіслати заявку" на головній сторінці Сайту. Крім цього, заявку можна надіслати через месенджери, або зателефонувавши до нас.

Месенджери для зв'язку: Viber, Telegram, Signal +380913060071

Телефони для зв'язку:    Vodafone +380663034731   Київстар +380977705114

У випадку, якщо Ви не можете дозвонитись, ми в цей час обслуговуємо інших клієнтів і Вам обов'язково перетелефонуємо.

Форма "Надіслати заявку" на головній сторінці може бути використана не тільки для надсилання заявки на наші послуги, а також для формування запиту "Передзвоніть мені"; надсилання запитань, зауважень чи пропозицій щодо роботу Сервісу.

У випадку якщо Вам зручніше вести переписку по електронній пошті, прохання в полі "Повідомлення" форми "Надіслати заявку" вказати адресу своєї електронної пошти.

Надіслати заявку

Основні принципи нашої роботи

 Заявка

 Viber

 Telegram

 Google

 Facebook